Audi Q6L e-tron

$ 49,500

*Lage configuratieprijs, neem contact met ons op voor specifieke prijzen

 

De Audi Q6L e-tron is een auto van Audi. FAW Audi heeft de Q6L e-tron-familie als luxemerk samen met Huawei gebouwd om het eerste model te bouwen. De Huawei Qian Kun Zhi Driving-technologie is grondig aangepast en geïntegreerd met de automatische reinigings- en verwarmingsfunctie van de dubbele LIDAR- en vision fusion-sensoroplossing, om het L2-niveau van kaartloos, volledig ondersteund rijden te bereiken.

Als u geïnteresseerd bent in dit model of andere automobielbehoeften heeft, neem dan gerust contact met ons op via het onderstaande formulier. Met meer dan tien jaar ervaring in de autobranche staan ​​wij klaar om al uw problemen op te lossen en de beste oplossingen voor uw vereisten te bieden.

 

Categorie: Label:

 

Audi_Q6L_e-tron details (1)
vorige pijl
volgende pijl
 

 

 

 

Exterieur design

De Audi Q6L e-tron zet de klassieke designtaal van de Audi-familie voort en neemt het voor de Chinese markt exclusieve bolvormige frontdesign over. Het centrale element is geïntegreerd in het bredere frontdesign. Beide zijn in glanzend zwart gespoten en doorlopend naar de zijkanten, waardoor de hele auto er vlakker en dichter bij de grond uitziet. De nieuwe auto is voorzien van gesplitste koplampen en dagrijverlichting met digitale signatuur in acht verschillende vormen, die onafhankelijk van elkaar in het MMI-systeem kunnen worden geselecteerd. De Star Matrix-koplampen zijn verborgen in het zwarte vlak en hebben een totale lichtstroom van 4,500 lumen, wat overeenkomt met vier straatlantaarns om de weg voor u te verlichten, en kunnen tot 692 meter ver schijnen, wat overeenkomt met 1.5 Parel van het Oosten. De nieuwe auto is ook uitgerust met het Phantom Halo-logo.

Aan de zijkant van de carrosserie neemt de Audi Q6L e-tron het ontwerp over van een lange as en een korte overhang, uitgerust met nieuwe, halfverborgen deurgrepen, wielen met lage luchtweerstand en de algehele, volledig zwarte stijl. De afmetingen van de Q6L e-tron zijn respectievelijk 4884 mm lang, 1965 mm breed en 1696 mm hoog, en de wielbasis is 2995 mm lang. Speciaal voor Chinese klanten is de Q105L e-tron XNUMX mm langer, wat zorgt voor een uitstekende ruimte achterin. De nieuwe auto is verkrijgbaar in zeven carrosseriekleuren: Qingcheng Green, Liuxia Purple, Magnetic Obsidian Gray, Hunting Wind Gray, Legendary Black, Jasmine White en Ascari Blue.

Achterkant van het voertuig, in één oogopslag is het klassieke ontwerp van de Audi Q-serie te herkennen. De nieuwe auto is uitgerust met een nieuwe generatie digitale OLED-achterlichten, achterlichten met zes lichtgevende panelen, elk paneel heeft 60 onafhankelijke lichtgevende eenheden, kan worden gerealiseerd met animatielichteffecten, tonen parkeren, navigatie, noodparkeerherinneringen en andere functies, de achtermarkeringen kunnen ook zelfoplichtend licht zijn.

 

Interieurinrichting

De Audi Q6L e-tron erft Audi's nieuwe designstijl en 25 sfeerverlichtingsarmaturen in de hele auto creëren een gevoel van luxe. 88-inch AR-HUD, 11.9-inch OLED Audi Virtual Cockpit, 14.5-inch OLED MMI middenbedieningsscherm, 10.9-inch passagiersentertainmentscherm met stealth-modus, in totaal vier schermen, die kunnen worden gebruikt om een koppeling van vijf schermen met mobiele telefoons te realiseren, en de cockpit neemt ook de Chinese spraakherkenningstechnologie over, continue en barrièrevrije spraakopdrachten met zowel oog- als spraakcombinatiebediening. AR-HUD realiseert de combinatie van virtuele en echte navigatie en projecteert belangrijke informatie zoals navigatiepijlen en rijstrookgeleiding op de voorruit. De nieuwe auto ondersteunt ook schermcasting met één klik voor Apple- en Android-systemen. De auto bevat meer dan 75 eco-apps, waaronder Himalaya, Cool My Music, Aichiye, Youku, Tencent Conference en meer.

De Audi Q6L e-tron is standaard uitgerust met een te openen panoramisch zonnedak met een fysieke zonneklep. De volledige line-up is standaard uitgerust met een hemelbekleding van microvezelsuède met de visuele en tactiele sensatie van getrommeld leer. Om te voldoen aan de behoeften van gebruikers op de Chinese markt, zijn de zitting en de rugleuning voorzien van speciaal schuim. Ten opzichte van de buitenlandse versie is de dikte van het schuim voorin met 18 mm toegenomen, is het achterkussen met 16 mm verlengd en is de hellingshoek van de achterbank met 2° vergroot. De gehele auto is uitgerust met 20 luidsprekers van het beroemde Deense audiomerk Bang & Olufsen, die audio via de hoofdsteunen met 4 luidsprekers bieden voor de hoofd- en bijrijdersstoel, gecombineerd met Audi VNC realtime ruisonderdrukking.

Wat betreft rijondersteuning is de Audi Q6L e-tron uitgerust met in totaal 2 LIDAR-sensoren, 13 camera's, 5-millimetergolfradar, 12 ultrasone radarsensoren, dubbele LIDAR-sensoren met verwarmings- en reinigingsfuncties, een aantrekkelijke lay-out, kleinere dode hoeken, bescherming tegen blootstelling aan de zon en vliegende insecten, en een langere levensduur. Uitgerust met het Huawei Qian Kun rijondersteuningssysteem met kaartloze rijondersteuning op niveau L2, ter ondersteuning van rijondersteuning in stedelijke gebieden en bij hoge snelheden.

Power

De Audi Q6L e-tron maakt gebruik van het 800V-architectuurplatform, een achterwielaangedreven enkele motor, een maximaal vermogen van 205 kW, een maximaal koppel van 460 Nm, een acceleratie van 0-100 km/u in 6.3 seconden, is uitgerust met Ninde-tijdperk 107 graden ternaire lithium-ionbatterijen, een CLTC-bereik van 765 km, ondersteunt snelladen met maximaal 270 kW, SOC 10%-80% opladen met 20 Li 10%-80% opladen in 20 minuten, het bereik van 10 minuten opladen met Li is met 294 km toegenomen. De 400V-laadpaal maakt parallelladen mogelijk, de 800V-batterij wordt automatisch verdeeld in twee batterijen met dezelfde spanning en het pieklaadvermogen kan oplopen tot 135 kW. Bovendien biedt de nieuwe auto ook hetzelfde sportieve geluid als de e-tron GT, dat is gecreëerd door het tuningteam van Audi. Wat het chassis betreft, is de nieuwe auto voorzien van een onafhankelijke vijfpuntswielophanging voor en achter, samen met FSD-frequentieselectieve dempers met adaptieve duurzaamheidsregeling.

 

 

2 modellen in totaal2025 Audi Q6L e-tron Extended Range EditionAudi Q2025L e-tron lanceert Navigator Edition uit 6
Algemene informatie
Standaard Optioneel Geen
Time to market2025.082025.08
Lichaamsniveaumiddelgrote SUVmiddelgrote SUV
Lengte * Breedte * Hoogte (mm)4884 * 1965 * 16964884 * 1965 * 1694
EnergietypePuur elektrischPuur elektrisch
CLTC puur elektrisch bereik (km)752709
Totaal motorvermogen (kW)205205
Totaal koppel van de motor (N·m)460460
Maximale snelheid (km / u)200200
0-100 km/u acceleratie(s)6.36.3
baterij typeTernaire lithiumbatterijTernaire lithiumbatterij
Batterijcapaciteit (kWh)107107
Snelle oplaadtijd (u)0.350.35
Snellaadcapaciteit (%)10-8010-80
GarantiebeleidDrie jaar of 100,000 kilometerDrie jaar of 100,000 kilometer
lichaam
Standaard Optioneel Geen
Lengte (mm)48844884
Breedte (mm)19651965
Hoogte (mm)16961694
Wielbasis (mm)29952995
Wielbasis voor (mm)16711671
Wielbasis achter (mm)16581658
Leeggewicht (kg)23662379
Maximale massa bij vollast (kg)28272838
Volume bagageruimte (L)526526
Inhoud kofferbak voorin (L)6464
Aantal deuren55
aantal zitplaatsen55
Naderingshoek (°)1515
Vertrekhoek (°)2121
elektromotor
Standaard Optioneel Geen
Totaal motorvermogen (kW)205205
Totaal koppel van de motor (N·m)460460
Maximaal vermogen achterste motor (kW)205205
Maximaal koppel achterste motor (N·m)460460
CLTC puur elektrisch bereik (km)752709
Batterijcapaciteit (kWh)107107
Stroomverbruik per 100 kilometer (kWh/100km)1515.9
Brandstofverbruik equivalent aan elektrische energie (l/100 km)1.741.85
Snelle oplaadtijd (u)0.350.35
Snelladen met hoge spanningondersteuningondersteuning
Motorische structuurpermanente magneetpermanente magneet
Hoe een motor werktgelijktijdiggelijktijdig
Aantal aandrijfmotorenEnkele motorEnkele motor
MotorindelingPostPost
baterij typeTernaire lithiumbatterijTernaire lithiumbatterij
BatterijcelmerkCATLCATL
BatterijkoelingsmethodeVloeistofkoelingVloeistofkoeling
Energiedichtheid van de batterij (Wh/kg)173.21173.21
Snellaadfunctieondersteuningondersteuning
Snellaadcapaciteit (%)10-8010-80
Energieterugwinning●●
Garantie op batterijpakketAcht jaar of 160,000 kilometerAcht jaar of 160,000 kilometer
Voorverwarmen van de batterij●●
Elektrische configuratie
Standaard Optioneel Geen
Snellaadvermogen (kW)270270
Chassis/stuurinrichting
Standaard Optioneel Geen
Type aandrijvingAchterwielaandrijvingAchterwielaandrijving
Type voorveringOnafhankelijke ophanging met vijf schakelsOnafhankelijke ophanging met vijf schakels
Soort achterveringOnafhankelijke ophanging met vijf schakelsOnafhankelijke ophanging met vijf schakels
Verstelbare vering●●
StuurbekrachtigingsvormElektrische stuurbekrachtigingElektrische stuurbekrachtiging
Wielen/remmen
Standaard Optioneel Geen
Remtype voor/achterGeventileerd schijftypeGeventileerd schijftype
Type parkeerremElektronische parkeerremElektronische parkeerrem
Specificaties voorbanden255 / 50 R20255 / 45 R21
Specificaties achterbanden285 / 45 R20285 / 40 R21
Wielmateriaalaluminiumlegeringaluminiumlegering
Actieve/passieve veiligheidsconfiguratie
Standaard Optioneel Geen
ABS antiblokkeersysteem●●
Remkrachtverdeling (EBD/CBC, etc.)●●
Rembekrachtiging (BA/EBA/BAS, enz.)●●
Tractiecontrole (ASR/TCS/TRC, enz.)●●
Voertuigstabiliteitscontrole (ESC/ESP/DSC, enz.)●●
Actieve rem-/veiligheidssystemen●●
Hulp bij het wisselen van rijstrook●●
Lane Keeping Assist System●●
Lane centreren○●
Lane Departure Warning●●
Herkenning van verkeersborden●●
Waarschuwing voor lage snelheid●●
Tips voor autorijden bij vermoeidheid●●
Waarschuwing voor het openen van de DOW-deur●●
Airbags vooraan●Airbag van de bestuurder●Airbag van de bestuurder
●Airbag voor passagiers●Airbag voor passagiers
●Centrale airbag●Centrale airbag
●Zij-airbag●Zij-airbag
●Hoofdairbag (luchtgordijn)●Hoofdairbag (luchtgordijn)
airbags achterin○Zij-airbags○Zij-airbags
●Hoofdairbags (gordijnairbags)●Hoofdairbags (gordijnairbags)
BandenspanningsdetectieapparaatSchermScherm
Herinnering veiligheidsgordel niet vastgemaakt●Volledig voertuig●Volledig voertuig
ISOFIX kinderzitje●●
Forward Collision Warning●●
Waarschuwing voor aanrijding van achteren●●
Hulp-/besturingsconfiguratie
Standaard Optioneel Geen
parkeerradar●Voorkant●Voorkant
●Terug●Terug
LiDAR-merk○HUAWEIHuawei
Afbeeldingen van hulp bij het rijden360-graden panoramabeelden360-graden panoramabeelden
Transparant chassis/540-graden beeldvorming○●
Waarschuwingssysteem voor de achteruitrijzijde●●
Cruisecontrol-systeem●Adaptieve cruisecontrol met volledige snelheid●Adaptieve cruisecontrol met volledige snelheid
Schakelaar rijmodus●Sporten●Sporten
●Economie●Economie
●Standaard/Comfort●Standaard/Comfort
●Aangepast/gepersonaliseerd●Aangepast/gepersonaliseerd
Steile helling afdaling●●
Starthulp op hellingen●●
Automatisch parkeren●●
Parkeren op afstand○●
Geheugen Parkeren○●
Spoor achteruit○●
variabele stuurverhouding●●
Rijhulpniveau●L2●L2
Ondersteund rijsysteemHuawei Qiankun Intelligent RijdenHuawei Qiankun Intelligent Rijden
Verkeerslichtherkenning○●
Externe/antidiefstalconfiguratie
Standaard Optioneel Geen
Dakraam●Openbaar panoramisch zonnedak●Openbaar panoramisch zonnedak
Imperiaal●●
Actief gesloten rooster●●
Methode voor het openen van de kofferbak●Elektrisch●Elektrisch
●Inductie●Inductie
Elektrisch kofferbakpositiegeheugen●●
Sleutel type●Afstandsbedieningssleutel●Afstandsbedieningssleutel
●Bluetooth-sleutel●Bluetooth-sleutel
●NFC/RFID-sleutel●NFC/RFID-sleutel
●UWB digitale sleutel●UWB digitale sleutel
Sleutelloze toegang●●
Sleutelloos startsysteem●●
Startfunctie op afstand●●
Centrale vergrendeling in de auto●●
Interne configuratie
Standaard Optioneel Geen
Materiaal stuurwielEcht leerEcht leer
Stuurverstelling●Handmatig●Handmatig
instelbaar omhoog en omlaag,instelbaar omhoog en omlaag,
voor-en achterkantvoor-en achterkant
Stuurwielfuncties○Verwarming○Verwarming
●Multifunctioneel●Multifunctioneel
Hands-off stuurwieldetectie●●
Centrale armsteun●Voorkant●Voorkant
●Terug●Terug
Schakelen●Elektronische versnellingspook●Elektronische versnellingspook
Zonneklep make-up spiegel●●
Materiaal van het instrumentenpaneelscherm●OLED●OLED
Volledig LCD-instrumentenpaneel●●
LCD-instrumentgrootte11.9 inch11.9 inch
AR-HUD Augmented Reality Head-Up Display●●
HUD head-up formaat88 inch88 inch
Functie voor draadloos opladen van mobiele telefoonEerste rijEerste rij
Schermgrootte voor entertainment in personenauto's10.9 inch10.9 inch
ETC-apparaat○○
Slimme hardware
Standaard Optioneel Geen
Voorwaartse perceptiecamera●MonoculairDrie-oog
○Trinoculair
Aantal camera's●5 stuks12
○12 stuks
Aantal camera's in de auto11
Pixels van de camera met voorperceptie-8 miljoen
Aantal ultrasone radars1212
Aantal millimetergolfradars55
Aantal lidars○ 22
Stemherkenning per regio●Dubbele oppervlakte●Dubbele oppervlakte
Pixels van de surround view-camera-2.5 miljoen
Pixels van de camera voor omgevingsperceptie-3 miljoen
Zitting
Standaard Optioneel Geen
Materiaal zittingImitatie leerImitatie leer
sport stoelen●●
Functies van de voorstoelen●Verwarming●Verwarming
●Ventilatie●Ventilatie
○Massage (6500)○Massage (6500)
○Hoofdsteunluidsprekers○Hoofdsteunluidsprekers
Functies van de tweede zitrij○Verwarming (3000)○Verwarming (3000)
Elektrische stoelverstelling●Bestuurder●Bestuurder
●Passagier●Passagier
Hoofdstoelverstellingsmethode●Voor- en achterverstelling●Voor- en achterverstelling
●Rugleuningverstelling●Rugleuningverstelling
●Hoogteverstelling (4 richtingen)●Hoogteverstelling (4 richtingen)
●Beenondersteuning aanpassen●Beenondersteuning aanpassen
●Lendensteun (4 richtingen)●Lendensteun (4 richtingen)
Verstelmethode voor de passagiersstoel●Voor- en achterverstelling●Voor- en achterverstelling
●Rugleuningverstelling●Rugleuningverstelling
●Hoogteverstelling (4 richtingen)●Hoogteverstelling (4 richtingen)
●Beenondersteuning aanpassen●Beenondersteuning aanpassen
●Lendensteun (4 richtingen)●Lendensteun (4 richtingen)
Stoelverstelling op de tweede zitrij●Verstelbare hoek●Verstelbare hoek
●Proportioneel kantelen●Proportioneel kantelen
Bekerhouder achter●●
multimedia
Standaard Optioneel Geen
Groot kleurenscherm op de middenconsoleRaak het LCD-scherm aanRaak het LCD-scherm aan
Satelliet navigatie systeem●●
Navigatie verkeersinformatie weergave●●
Kaart MerkAutoNaviAutoNavi
Wegenwachtoproep●●
Intelligent systeem in het voertuig●MMI●MMI
Mobiele APP-afstandsfunctie● Deurbediening● Deurbediening
● Voertuig starten● Voertuig starten
● Laadbeheer● Laadbeheer
● Lichtregeling● Lichtregeling
● Airconditioningbediening● Airconditioningbediening
● Stoelverwarming● Stoelverwarming
● Onderzoek/diagnose van de staat van het voertuig● Onderzoek/diagnose van de staat van het voertuig
● Voertuiglocatie/zoeken● Voertuiglocatie/zoeken
Bluetooth/autotelefoon●●
Mobiele telefoonverbinding/kartering●Ondersteunt CarPlay●Ondersteunt CarPlay
AudiomerknaamBang & Olufsen optioneelBang & Olufsen optioneel
Aantal audioluidsprekers10 (optioneel 16/20)10 (optioneel 16/20)
Gesimuleerde geluidsgolven●●
Hoge precisie positionering○●
Systeem voor spraakherkenningscontrole●Multimediasysteem●Multimediasysteem
●Navigatie●Navigatie
●Telefoon●Telefoon
●Airconditioning●Airconditioning
●Ramen●Ramen
●Verwarmde stoelen●Verwarmde stoelen
●Geventileerde stoelen●Geventileerde stoelen
○Massagestoelen○Massagestoelen
Centraal bedieningsscherm type●OLED●OLED
Schermgrootte centrale controle14.5 inch14.5 inch
Stem wakker worden zonder woorden●●
Wekwoord van spraakassistentHallo, AudiHallo, Audi
Continue spraakherkenning●●
Zien is vertellen●●
4G/5G-netwerk●5G●5G
Wi-Fi-hotspots●●
Internet van voertuigen●●
V2X-communicatie●●
OTA-upgrade●●
Vliegschermbediening met meerdere vingers●●
Auto KTV●●
Interface-ondersteuningType-C-poortType-C-poort
Aantal USB/Type-C-poorten2 op de eerste rij / 2 op de achterste rij2 op de eerste rij / 2 op de achterste rij
App Store●●
licht
Standaard Optioneel Geen
dimlicht●LED●LED
Grootlicht●LED●LED
Led-dagrijlichten●●
Adaptief groot- en dimlicht●●
Verstelbare koplampen●●
Koplampen met adaptieve besturing●●
Automatische koplampen●●
Koplamp vertraagd uit●●
Koplamp reinigen●●
Koplamp regen- en mistmodus●●
VerlichtingsfunctiesMatrixMatrix
Verlichting voor afslagassistentie●●
Sfeerverlichting binnen●●
Actieve sfeerverlichting●●
Aanraakgevoelig leeslampje●●
Glas/achteruitkijkspiegel
Standaard Optioneel Geen
Elektrische ramen●Voorkant●Voorkant
●Terug●Terug
Vensterlift met één druk op de knop●Volledig voertuig●Volledig voertuig
Anti-knelvinger voor autoruiten●●
buitenspiegels●Elektrische verstelling●Elektrische verstelling
●Elektrisch vouwen●Elektrisch vouwen
●Automatische antireflectie●Automatische antireflectie
●Geheugen●Geheugen
●Verwarming●Verwarming
●Automatisch inklappen bij het vergrendelen van de auto●Automatisch inklappen bij het vergrendelen van de auto
●Automatisch naar beneden kantelen bij achteruitrijden●Automatisch naar beneden kantelen bij achteruitrijden
Binnen achteruitkijkspiegelAutomatische anti-reflectieAutomatische anti-reflectie
GlasfunctiePrivacy aan de achterzijdePrivacy aan de achterzijde
regensensor ruitenwissers●●
Achterruitwisser●●
Airconditioning/koelkast
Standaard Optioneel Geen
Controlemethode voor airconditioningAutomatische controleAutomatische controle
Onafhankelijke airconditioning achterin●●
warmtepomp airconditioner●●
achterste luchtuitlaat●●
Controle van de temperatuurzone●●
Monitoring van de luchtkwaliteit●●
Luchtzuivering●●
PM2.5-filtratie●●

 

 

 

Vul het formulier in om een ​​zakelijke offerte te ontvangen

Stel nu uw vraag en ontvang binnen één werkdag antwoord.