Tesla Model S

$ 97,500

*Lage configuratieprijs, neem contact met ons op voor specifieke prijzen

 

De Tesla Model S is een volledig elektrische, achterwielaangedreven, luxe sportsedan met vier deuren en een wielbasis van 2959 mm. De exterieurlijnen zijn strak en sportief, en de brede carrosserie wordt gecombineerd met extra grote wielen (19 of 21 inch), waardoor hij de uitstraling van een sportwagen krijgt.
Om een ​​bestelling te plaatsen kunt u contact opnemen met ons bedrijf, wij kunnen autotransport vanuit China naar elk land regelen. Dankzij onze jarenlange ervaring op dit gebied kunnen wij betrouwbare producten en diensten leveren die een snelle levering bij de douane garanderen.

 

 

Tesla Model S-details (15)
vorige pijl
volgende pijl
Tesla Model S-details (15)
Tesla Model S-details (19)
Tesla Model S-details (18)
Tesla Model S-details (5)
Tesla Model S-details (1)
Tesla Model S-details (2)
Tesla Model S-details (3)
Tesla Model S-details (4)
Tesla Model S-details (9)
Tesla Model S-details (10)
Tesla Model S-details (11)
Tesla Model S-details (13)
Tesla Model S-details (14)
Tesla Model S-details (6)
Tesla Model S-details (7)
Tesla Model S-details (20)
Tesla Model S-details (12)
vorige pijl
volgende pijl

 

 

 

Exterieur design

De nieuwe auto zet het stylingontwerp van het oude model voort. Gedetailleerd ontwerp, de nieuwe auto bleef het gesloten stylingontwerp gebruiken, maar zette ook een soortgelijke driehoekige LED-koplampgroep voort. Bovendien voegde de nieuwe auto ook een mistlamplichtbron toe aan de linker- en rechterkant van de voorbehuizing, en ook een gerookte luchtinlaat in de voorlippositie.

Aan de zijkant van de carrosserie blijft de nieuwe auto gebruik maken van het ontwerp van de naar achteren schuivende carrosseriestijl, terwijl de raamrand, de deurgrepen, de decoratieve onderdelen van de voorvleugel en andere plaatsen een gerookte behandeling hebben gekregen. Bovendien blijft de nieuwe auto het frameloze vierdeursdeurontwerp gebruiken en maakt hij ook gebruik van dubbele vijfspaaks gerookte velgen, bandenspecificaties: 245/45 R19.
De carrosserieafmetingen van de nieuwe auto bedragen 4970*1964*1445 mm, met een wielbasis van 2960 mm, waarmee de middelgrote tot grote puur elektrische sedan wordt gepositioneerd.

Achterste deel heeft de nieuwe auto in de achterklepafdekking gebruik gemaakt van een gerookte ducktail-modellering, terwijl de achterkant van een aantal sierdelen is gerookt. Bovendien is de vorm van de achterlichtgroep afgerond en wordt aan de onderkant van de achterbehuizing ook een groot gedeelte van een gerookte diffusor gebruikt.

Interior Design

De middenconsole van de nieuwe auto is uitgerust met een halfspaaks Yoke-racestuur, 12.3-inch LCD-meters en een 17-inch zwevend middenscherm.

Bovendien elimineert de nieuwe auto ook de ruitenwissers/lichtunits/richtingaanwijzers/schakelpaddles, waarbij de ruitenwisser- en lichtfuncties in het stuur zijn geïntegreerd, terwijl de schakelfunctie is geïntegreerd in het centrale bedieningsscherm (of de automatische versnellingspook kan worden uitgevoerd nadat het systeem is geleerd).

Tegelijkertijd is de nieuwe auto, om de veiligheid van het schakelen te verbeteren, ook voorzien van een schakelknop onder het draadloze oplaadpad van de mobiele telefoon.

Wat het zitgedeelte betreft, beschikt de auto over een indeling met vijf zitplaatsen, samen met sportstoelen op de eerste rij. Bovendien zijn de stoelen in het interieur bekleed met kunstleer.

Qua stoelfunctionaliteit wordt de nieuwe auto standaard geleverd met voorstoelen die elektrisch verstelbaar, verwarmd en geventileerd zijn; geheugen voor de hoofdbestuurdersstoel; en verwarmde stoelen op de tweede rij.

Kracht en bereik

De nieuwe auto biedt versies met dubbele motor voor en achter en drievoudige motoraandrijving voor en achter, en de gedetailleerde vermogensparameters zijn als volgt:

Model S (dubbele motoren voor en achter): gecombineerd systeemvermogen van 493 kW (670 pk), topsnelheid van 250 km/u, nulhonderd acceleratie van 3.2 seconden.

Model S Plaid Edition (drievoudige motor voor en achter): gecombineerd systeemvermogen 750 kW (1020 pk), topsnelheid 322 km/u, nulhonderd acceleratie 2.1 seconden.

Qua actieradius is de nieuwe auto uitgerust met een ternair Li-ion-accupakket van 100 kWh van het merk Panasonic, en de puur elektrische actieradius van de CLTC bedraagt ​​respectievelijk 715 kilometer (Model S) en 672 kilometer (Model S Plaid Edition). .

 

 

2023 Tesla Model S editie met dubbele motor en vierwielaandrijving2023 Tesla Model S Plaid-editie met drie motoren en vierwielaandrijving
Algemene informatie
Beschikbaarheid2023.012023.01
voertuigklasse:Middelgrote hatchbackMiddelgrote hatchback
Lengte * Breedte * Hoogte (mm)4970 * 1964 * 14314970 * 1964 * 1431
Type energievolledig elektrischevolledig elektrische
CLTC puur elektrisch bereik (km)715672
Totaal motorvermogen (kW)493750
Maximale snelheid (km / u)250322
Acceleratie(s) van 0-100 km/u3.22.1
baterij typeTernaire lithiumbatterijTernaire lithiumbatterij
Batterijcapaciteit (kWh)100100
Snelle oplaadtijd (u)11
GarantiebeleidVier jaar of 80,000 kilometerVier jaar of 80,000 kilometer
carrosserie van auto
Lengte (mm)49704970
Breedte (mm)19641964
Hoogte (mm)14311431
Wielbasis (mm)29602960
Voorwielbasis (mm)16901690
Achterwielbasis (mm)16901690
Gewicht (kg)20892183
Volume bagageruimte (L)793793
Aantal deuren (stuks)55
Aantal zitplaatsen (stuks)55
elektromotor
Totaal motorvermogen (kW)493750
CLTC puur elektrisch bereik (km)715672
Batterijcapaciteit (kWh)100100
Langzame oplaadtijd (u)1010
Snelle oplaadtijd (u)11
Motorische structuurpermanent magnetismepermanent magnetisme
Principe van motorwerkingsynchronisatiesynchronisatie
Tweede motorstructuuruitwisselingen-
Werkingsprincipe van de tweede motorgelijktijdig-
Aantal aandrijfmotorenDual Motordriemotorig
Motorindelingvoorkant en achterkantvoorkant en achterkant
baterij typeTernaire lithiumbatterijTernaire lithiumbatterij
Merken batterijcellenMatsushita (naam)Matsushita (naam)
Batterijkoelingsmethodevloeistofkoelingvloeistofkoeling
elektriciteitsbeursniet gesteundniet gesteund
snellaadfunctievoorstander zijn vanvoorstander zijn van
Garantie op batterijpakketAcht jaar of 240,000 kilometerAcht jaar of 240,000 kilometer
Voorverwarmen van de batterij●●
Chassis/stuurinrichting
Rijformuliervierwielaandrijvingvierwielaandrijving
Type voorveringonafhankelijke wielophanging met dubbele wishbonesonafhankelijke wielophanging met dubbele wishbones
Soort achterveringMulti-link onafhankelijke wielophangingMulti-link onafhankelijke wielophanging
Verstelbare vering●●
luchtvering●●
Stuurhulpformulierelektrische ondersteuningelektrische ondersteuning
Wielen/remmen
Voor-/achterremtypeGeventileerd ladetypeGeventileerd ladetype
Type parkeerremelektronisch parkerenelektronisch parkeren
Specificatie voorband255 / 45 R19255 / 45 R19
Specificatie achterband285 / 40 R19285 / 40 R19
Wielmateriaalaluminiumaluminium
Actieve/passieve veiligheidsvoorzieningen
ABS antiblokkeersysteem●●
Remkrachtverdeling (EBD/CBC etc.)●●
Remassistentie (BA/EBA/BAS etc.)●●
Tractiecontrole (ASR/TCS/TRC enz.)●●
Stabiliteitscontrole (ESC/ESP/DSC enz.)●●
Actieve rem-/veiligheidssystemen●●
hulp samenvoegen●●
Lane Keeping Assist-systeem●●
rijstrook vertrekwaarschuwing●●
Herkenning van verkeersbordenteken dat in Taiwan wordt gebruikt als vervanging voor een echte naam (zoals 'X' in het Engels)teken dat in Taiwan wordt gebruikt als vervanging voor een echte naam (zoals 'X' in het Engels)
uitlaatairbag vooraan:: Bestuurdersairbag:: Bestuurdersairbag
●Passagiersairbag●Passagiersairbag
●Zijairbags●Zijairbags
●Hoofdairbags (luchtgordijnen)●Hoofdairbags (luchtgordijnen)
Airbags achter●Hoofdairbags (luchtgordijnen)●Hoofdairbags (luchtgordijnen)
Bandenspanningsdetectieapparaat●Weergave●Weergave
Veiligheidsgordel herinnering●Hoofdchauffeur●Hoofdchauffeur
●Passagier●Passagier
ISOFIX-kinderzitjes●●
Forward Collision Warning●●
Hulp-/manipulatieconfiguraties
Video voor bestuurdersassistentie● Achteruitrijcamera● Achteruitrijcamera
cruise control●Adaptieve cruise bij alle snelheden●Adaptieve cruise bij alle snelheden
Rijmodus schakelen:: Campagnes:: Campagnes
:: Standaard/comfort:: Standaard/comfort
:: Sneeuw:: Sneeuw
hulp bij het vasthouden van heuvels●●
automatisch parkeren●●
automatisch parkerenteken dat in Taiwan wordt gebruikt als vervanging voor een echte naam (zoals 'X' in het Engels)teken dat in Taiwan wordt gebruikt als vervanging voor een echte naam (zoals 'X' in het Engels)
Variabele stuurverhouding●●
Ondersteund rijniveau●L2●L2
Externe/antidiefstalconfiguraties○L3○L3
dakramen● Niet-openend panoramisch zonnedak● Niet-openend panoramisch zonnedak
Verborgen elektrische deurgrepen●●
Methode voor het openen van de kofferbak● Elektrisch● Elektrisch
Positiegeheugen van de kofferbak●●
Sleutel type● Bluetooth-sleutel● Bluetooth-sleutel
●NFC/RFID-sleutel●NFC/RFID-sleutel
Sleutelloze toegang●●
Keyless Start-systeem●●
Startfunctie op afstand●●
Centrale vergrendeling in de auto●●
Interne configuratie
Materiaal stuurwiel● Leer● Leer
Stuurwielverstelling● Elektrisch● Elektrisch
Op en neer verstelbaarOp en neer verstelbaar
Voor en achter verstelbaarVoor en achter verstelbaar
Stuurwielfuncties●Verwarming●Verwarming
:: Multifunctionaliteit:: Multifunctionaliteit
middenarmsteun●Vooruit●Vooruit
● Posten● Posten
Zonneklep make-upspiegel●●
Ingebouwde autorecorder●●
actieve ruisonderdrukking●●
Draadloze oplaadfunctie voor mobiele telefoons● Eerste rij● Eerste rij
Intelligente hardware● Achterkant● Achterkant
Chips voor begeleid rijden● Tesla FSD● Tesla FSD
totale chipkracht●144 TOPS●144 TOPS
Aantal camera's:: 8:: 8
Aantal ultrasone radars:: 12:: 12
Aantal millimetergolfradars:: 1:: 1
zitplaats
Materiaal zitting:: Imitatie leer:: Imitatie leer
sportstoel●●
Functie hoofdbestuurdersstoel:: Geheugen:: Geheugen
:: Ventilatie:: Ventilatie
●Verwarming●Verwarming
Passagiersstoelfunctie:: Ventilatie:: Ventilatie
●Verwarming●Verwarming
Stoel elektrisch verstelbaar●Hoofdchauffeur●Hoofdchauffeur
●Passagier●Passagier
Integrale verstelling van de hoofdbestuurdersstoel●Voor en na●Voor en na
●Rugleuningen●Rugleuningen
:: Hoog en laag:: Hoog en laag
Gedeeltelijke verstelling van de hoofdbestuurdersstoel● Taille● Taille
Algemene aanpassing passagiersstoel●Voor en na●Voor en na
●Rugleuningen●Rugleuningen
:: Hoog en laag:: Hoog en laag
Gedeeltelijke aanpassing van de passagiersstoel● Taille● Taille
Stoelverstelling op de tweede zitrij●Proportioneel neerlaten●Proportioneel neerlaten
Bekerhouder achteraan●●
multimedia
Groot kleurenscherm in de middenconsole●●
satelliet navigatie systeem●●
Navigeren door het weginformatiescherm●●
Mobiele APP-afstandsbedieningsfunctie●Deurbediening●Deurbediening
● Laadbeheer● Laadbeheer
● Airconditioningbediening● Airconditioningbediening
:: Controle/diagnose van de voertuigconditie:: Controle/diagnose van de voertuigconditie
:: Voertuiglocatie/zoeken:: Voertuiglocatie/zoeken
Bluetooth/autotelefoon●●
Aantal audioluidsprekers2222
Controlesysteem voor stemherkenning:: Multimediasystemen:: Multimediasystemen
:: Navigatie:: Navigatie
:: Telefoon:: Telefoon
:: Airconditioning:: Airconditioning
Telematica●●
OTA-upgrade●●
LCD-scherm aan de achterzijde●●
Bediening multimedia achteraan●●
Interface-ondersteuning● USB-poort● USB-poort
(podium verlichting●Type-C-poort●Type-C-poort
dimlicht (koplampen)●LED●LED
grootlicht (koplampen)●LED●LED
Led-dagrijlichten●●
Adaptief groot- en dimlicht●●
Verstelbare koplampen●●
Automatische koplampen●●
Vertraagde koplamp uit●●
mistlampen voor (van een motorvoertuig)●●
Interieur sfeerverlichting●●
Glas/Spiegel
elektrisch raam●Vooruit●Vooruit
● Posten● Posten
Raambediening met één druk op de knop● Volledig voertuig● Volledig voertuig
Anti-raamknijphandgreep●●
achteruitkijkspiegel●Gemotoriseerde aanpassing●Gemotoriseerde aanpassing
:: Elektrisch vouwen:: Elektrisch vouwen
●Automatische antireflectie●Automatische antireflectie
:: Geheugen:: Geheugen
●Verwarming●Verwarming
●Automatisch inklappen om de auto te vergrendelen●Automatisch inklappen om de auto te vergrendelen
●Automatisch achteruitrijden●Automatisch achteruitrijden
●Verwarmbare watersproeiers●Verwarmbare watersproeiers
achteruitkijkspiegel●Automatische antireflectie●Automatische antireflectie
inductieve wisser●●
Airconditioners/koelkasten
Controlemethode voor airconditioning● Automatische controle● Automatische controle
Individuele airconditioning achterin●●
ventilatieopening achteraan●●
Controle van de temperatuurzone●●
PM2.5-filtratie●●

 

 

 

Vul het formulier in om een ​​zakelijke offerte te ontvangen

Stel nu uw vraag en ontvang binnen één werkdag antwoord.